×
Huawin
HUAWIN
Hakkımızda

Huawin Precision Ltd. 2014 yılında kurulmuş olup İsviçre ve Tayvan teknolojilerini birleştirmiştir. Ar-Ge ekibimiz Endüstriyel Teknoloji Araştırma Enstitüsü’nden (ITRI) gelmiş ve markamızı geliştirmek için endüstri-akademi işbirliği yoluyla tanınmış Tayvan ulusal üniversiteleri ile işbirliği yapmıştır. Ürünlerimiz arasında CNC bilyalı vida taşlama makinesi, CNC sonsuz taşlama makinesi, CNC dişli form taşlama makinesi, CNC dahili / harici yuvarkak dişli taşlama makinesi, CNC dahili / harici yiv taşlama makinesi, CNC vida açma makinesi ve CNC sonsuz freze makinesi vb. bulunmaktadır.
Uzmanlık, teknoloji ve üretim tecrübesi ile müşterinin ihtiyaçlarına göre özel tasarım makine üretebiliriz. Taşlama serisi makinelerin gelişimi daha optimum ürün tasarımına yöneliktir: iş parçası ekseni DD motor + RCN2000 serisi enkoder ile boşluksuz olarak tasarlanmıştır. Önemli lineer eksen, lineer hareketi daha hassas ve doğru hale getirmek için bir lineer motor + THK hassas lineer kılavuz + HEIDENHAIN optik cetvel ile donatılmıştır.

Uzmanlık

Uzmanlık ve coşkuyla makinelere makul bir fiyata yüksek kalite, güvenilirlik ve hizmet desteği sağlıyoruz.

Teknoloji

İsviçre ve Tayvan’dan birleşik teknolojiler.

Makine Üreticileri

Müşteriler arasında Mirle grubu, Delta Electronics, Tayvan Endüstriyel makineler, ta Tung Gear ve SUNUS Tech gibi özellikleri bulabilirsiniz

Dahili/harici sikloid dişli taşlama makinesi ve dahili/harici freze taşlama makineleri, verimliliği artırmak için Renishaw otomatik diş hizalama ve ölçüm işlevleriyle donatılmıştır ve son hassas ölçüm, makinelerin stabilitesini sağlar. İnsan-makine arabirimi girişi akıllı Siemens kontrolörü, çalışmayı daha kullanıcı dostu hale getirir. Yukarıda bahsedilen üst düzey işlevsel tasarımın yüksek hassasiyetli ürün geliştirme ve üretim yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Uzmanlık ve coşkuyla makinelere makul bir fiyata yüksek kalite, güvenilirlik ve hizmet desteği sağlıyoruz. Bu nedenle makine/ekipman üreticileri, dişli işleme fabrikaları, redüktör üreticileri ve diğer sektörlerden büyük bir müşteri tabanımız var. Müşteriler arasında Mirle grubu, Delta Electronics, Tayvan Endüstriyel makineler, ta Tung Gear ve SUNUS Tech gibi özellikleri bulabilirsiniz

Gelecekte Huawin hassasiyeti, Huawin markasını dünyaya tanıtmak ve ürün ve amfi tedarik etmek için küresel iş ortaklarıyla birlikte çalışacak ve müşteri gereksinimlerine uygun hizmet sunacaktır.